Szybki i prosty sposób na udaną przesyłkę!

Szybki i prosty sposób na udaną przesyłkę!

Zadzwoń 730 608 208
Wyślij sms o Treści TERMIN na nr 7243

Każdy z nas zapewne chociaż raz w życiu musiał wysłać przesyłkę. W tej sytuacji pojawia się pytanie, z usług którego kuriera najlepiej skorzystać? Na przestrzeni lat na rynku pojawiło się wiele firm, które gwarantują szybką i tanią przesyłkę w wyznaczone przez nas miejsce.

Którą jednak wybrać, skoro wybór jest tak ogromny? Kuriernet.pl to rewelacyjna porównywarka internetowa, która pozwoli Ci w okamgnieniu porównać ceny usług poszczególnych firm kurierskich. Dzięki prostej wyszukiwarce bez trudu sprawdzisz, ile będzie kosztować nadanie:

  1. Koperty
  2. Paczki
  3. Palety

Koperty

Analizę porównywarki Kuriernet.pl oprzemy na bazie znanej na świecie firmy kurierskiej DHL. W związku z tym, że koperty nie zajmują wiele miejsca, a ich waga nie przekracza jednego kilograma, są one najtańsze w wysyłce. Koszt przesyłki w tej firmie to 16 zł i 80 gr brutto (13 zł i 66 gr netto). Jak widać, porównywarka pozwoli nam określić cenę z bezwzględną dokładnością.

Paczki

Kuriernet.pl umożliwia także porównanie cen przesyłki paczki. Ich waga może dochodzić nawet do trzydziestu kilogramów, w związku z czym ich cena w firmie DHL waha się w granicach trzech złotych. Różnica w cenie nie jest więc zbyt duża. Za paczkę do 5 kg zapłacimy tyle, co za kopertę – 16 zł i 80 gr brutto (13 zł i 66 gr netto). W przypadku, kiedy wysyłamy przesyłkę od 5 do 15 kg, wówczas zapłacimy 18 zł i 20 gr brutto (14 zł i 80 gr netto). Paczka, której waga przekracza natomiast 15 kg, będzie nas kosztować 19 zł i 50 gr brutto (15 zł i 85 gr netto). Warto odnotować, iż porównywarka umożliwia nam określenie wagi, szerokości, długości, wysokości, a także ilości paczek, które chcemy wysłać. Dzięki temu jeszcze łatwiej jest nam ustalić cenę wysyłki oraz znalezienie lepszej oferty. Kuriernet.pl pozwala nam także sprawdzić cenę ubezpieczenia przesyłki, jak również określenie typu przesyłki (standardowa/niestandardowa). Porównywarka umożliwi również znalezienie kuriera, który wysyła przesyłki za granicę. Jak widać, daje ona wiele możliwości.

Palety

Za sprawą porównywarki Kuriernet.pl możemy również znaleźć najbardziej przystępnego kuriera do wysłania palety z przesyłką. W firmie kurierskiej DHL mamy możliwość wysłania palety, której waga oscyluje w granicach od 30 kg do nawet 200 kg! Jest to więc bardzo przystępna oferta. Koszt wysyłki wynosi w tym wypadku 168 zł i 19 gr brutto, co w przeliczeniu na cenę netto wynosi 136 zł i 74 gr.

Kuriernet.pl to rewelacyjna porównywarka internetowa, dzięki której znalezienie najbardziej przystępnej oferty firmy kurierskiej jeszcze nigdy nie było tak proste! Porównamy na niej ceny najbardziej konkurencyjnych kurierów na rynku, na czele z DHL. Nie zwlekaj! Wejdź na stronę www.kuriernet.pl i porównaj! To takie proste…

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Usługi pocztowe
ZAMÓW
KURIERA
Kurier odbierze paczkę ze wskazanego adresu
Wybierz kuriera
Wybierz najtańszego kuriera i wyślij paczkę
Przesyłki paletowe
Szybki odbiór przesyłek paletowych

Duże gabaryty

Nadaj zamów transport dużych gabarytów
1
0
Would love your thoughts, please comment.x