Śledzenie przesyłek UPS

Tracking przesyłek w łatwy sposób pozwala śledzić wszystkie paczki i listy nadane za pomocą kuriera UPS. Informacje na temat śledzonej paczki aktualizowane są na bieżąco, co w praktyce oznacza, że dokładnie w każdej minucie wiemy, gdzie znajduje się nasza paczka. Dzięki monitoringowi paczek UPS wiemy nie tylko kiedy paczka została nadana, ale także w jakim oddziale obecnie się znajduje i kiedy nastąpi jej doręczenie. Dzień i godzina doręczenia podane są orientacyjnie, bowiem kurier przed odwiedzeniem nas, z pewnością skontaktuje się jeszcze telefonicznie. Dzięki temu awizo nie będzie potrzebne, a my szybciej odbierzemy naszą przesyłkę. Śledzenie przesyłki UPS nie wymaga logowania do systemu, czy kontaktu z infolinią telefoniczną.

Monitoring przesyłek UPS krajowych i zagranicznych

Firma kurierska UPS umożliwia nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych. Każdy typ przesyłki nadany w UPS można śledzić online za pomocą monitoringu. W tym celu musimy posiadać tracking number, czyli numer nadania przesyłki. Będąc w posiadaniu numeru śledzenia możemy bez problemu uruchomić tracking i namierzyć naszą paczkę. Co ważne, tracking umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych i krajowych z taką samą dokładnością. W przypadku, gdy to my wyczekujemy paczki, numer śledzenia otrzymać powinniśmy od nadawcy. Znajduje się ona na liście przewozowym przyklejonym do paczki. Jeżeli jednak to my nadajemy paczkę, bez problemu możemy śledzić czy dotarła ona bezpiecznie do odbiorcy. Śledzenie przesyłek UPS jest całkowicie darmowe.

Zamawianie kuriera UPS i nadawanie paczki

Kuriera UPS zamówić można bezpośrednio przez stronę internetową, bądź telefonicznie. Po podaniu wymiarów i wagi paczki ukaże nam się cennik, w którym znajdują się wszelkie informacje odnośnie kosztów nadania paczki oraz tego, ile przyjdzie nam zapłacić za dostarczenie przesyłki za granicą. Na stronie dostępny jest również kalkulator, który w łatwy sposób pozwoli nam obliczyć prognozowany koszt przesyłki. Teraz wystarczy, że klikniesz zamów kuriera. Każdy z kurierów UPS wyposażony jest w telefon komórkowy, za pomocą którego informuje odbiorcę o planowanym doręczeniu. Możliwy jest również bezpośredni kontakt z kurierem UPS wtedy, gdy nam nie pasuje planowy termin dostarczenia przesyłki. Warto jednak pamiętać, do której godziny jeździ kurier i w których godzinach doręczane są paczki.

Jak śledzić przesyłki UPS?

Śledzenie listów i paczek nadanych za pomocą firmy kurierskiej UPS nie powinno nikomu przysporzyć problemów. W odpowiednim polu „tracking number” w monitoringu, wystarczy wpisać numer śledzenia, a następnie potwierdzić możliwość wyszukania przesyłki. Monitorowanie paczek UPS to bardzo przydatna opcja, która sprawdza się zarówno po stronie klienta, jak i sprzedawcy. Klient dokładnie wie, w którym oddziale jest paczka, a sprzedawca ma pewność, że przesyłka została bezpiecznie doręczona do nabywcy.

Jak sprawdzić gdzie jest paczka UPS?

Informacje na temat tego, gdzie obecnie znajduje się zamówiona lub nadana przez nas paczka, sprawdzimy w monitoringu przesyłek UPS Polska. Do sprawdzenia informacji o przesyłce nie jest wymagane logowanie, ani rejestracja w systemie. Tracking UPS wymaga podania jedynie numeru przesyłki. Tracking number znajduje się na liście przewozowym. Tracking umożliwia monitorowanie przesyłek krajowych, zagranicznych i międzynarodowych.