Śledzenie przesyłek Siódemka

Firma kurierska Siódemka umożliwia śledzenie przesyłek krajowych i zagranicznych po podaniu numeru listu przewozowego. Monitoring przesyłek pozwala na dokładne ustalenie, gdzie jest paczka, kiedy została nadana oraz jaki jest planowany termin jej doręczenia. Wszystkie dane o przesyłce prezentowane są w specjalnym panelu, który nie wymaga logowania. Tracking Siódemka używany jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez firmy nadające dziesiątki, a nawet setki paczek i listów dziennie. Śledzenie przesyłek przydaje się również w celu potwierdzenia, czy nasze zamówienie zostało już wysłane przez sprzedawcę, a w przypadku, gdy to my wysyłamy paczkę, czy została ona odebrana od kuriera.

Monitoring przesyłek Siódemka

Służący do śledzenia paczek tracking pokazuje dokładnie wszystkie informacje dotyczące statusu monitorowanej przesyłki. Do najważniejszych należy data nadania paczki lub listu – czas w którym kurier odebrał przesyłkę oraz miejsce aktualnego pobytu paczki. Przesyłki niejednokrotnie przewożone są z jednego oddziału do drugiego, a dzięki funkcji śledzenia przesyłki możemy sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się nasza paczka. W monitoringu dodatkowo znajdziemy takie informacje jak czas przyjęcia paczki w kolejnym oddziale oraz miasto, w którym dany punkt się znajduje. Tracking umożliwia również podejrzenie, kiedy kurier zabrał paczkę z magazynu i jaki jest planowany czas jej dostarczenia. Czas dostawy przesyłki Siódemka zależy od kilku czynników, jednak najważniejszym jest to, w którym pakiecie przesyłka została nadana – tradycyjnym czy ekspresowym. W przypadku, gdy nie będziemy mogli odebrać przesyłki pod wyznaczonym adresem, kurier zostawi awizo oraz numer telefonu, pod którym będziemy mogli się z nim skontaktować.

Zamawianie kuriera Siódemka

W jaki sposób można zamówić kuriera Siódemka? Zlecenie na odbiór przez kuriera paczki można złożyć za pomocą strony www lub telefonicznie przy pomocy infolinii. Zamawianie kuriera Siódemka przez Internet jest znacznie wygodniejsze, bowiem w zamówieniach online nie obowiązują standardowe godziny pracy, a przesyłki zamawiać można nawet w soboty i niedziele. Podczas zamawiania kuriera podać należy wymiary oraz wagę przesyłki. W przypadku, gdy paczka posiada niestandardowe wymiary warto sprawdzić cennik, bowiem koszt przewozu gabarytów jest znacznie wyższy niż w przypadku tradycyjnych expressowych paczek i listów.

Jak sprawdzić status przesyłki?

Status przesyłki Siódemka można sprawdzić za pomocą trackingu (monitoringu paczek), po podaniu 13 cyfrowego numeru przesyłki. Każda przesyłka kurierska posiada indywidualny numer, który zapisany jest w systemie. Po wpisaniu numeru zamówienia w monitoringu błyskawicznie otrzymamy wszystkie informacje związane ze statusem paczki oraz czasem odbioru i dostarczenia jej przez kuriera. Śledzenie przesyłek Siódemka to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu całkowicie za darmo sprawdzimy gdzie jest paczka lub list.

Jak sprawdzić, gdzie jest paczka?

W celu sprawdzenia gdzie jest paczka zamówiona kurierem Siódemka, potrzebujemy w monitoringu paczek wpisać numer przesyłki widoczny na liście przewozowym. W przypadku, gdy wpiszemy błędny numer paczki otrzymamy informację „nieprawidłowy numer przesyłki”. Należy zatem ponownie sprawdzić, czy 13 cyfrowy kod zgadza się z tym na liście przewozowym. Tylko w ten sposób sprawdzimy, gdzie jest paczka i kiedy zostanie doręczona.