Profesjonalne i szybkie tłumaczenia pisemne

Profesjonalne i szybkie tłumaczenia pisemne

Zadzwoń 730 608 208
Wyślij sms o Treści TERMIN na nr 7243

Artykuły, raporty, książki – możliwości zapisania setek stron są praktycznie nieskończone. Każdy z tych tekstów można przetłumaczyć na inny język, co rodzi kolejne strony tekstów. Kto z nas nie czyta zagranicznych książek? Każda z nich musiała trafić najpierw w ręce tłumacza, abyśmy mogli poznać jej treść i fascynować się fabułą.

Wiedząc jak ważnym obszarem w pracy tłumacza są tłumaczenia pisemne wyspecjalizowaliśmy się w tej dziedzinie, po to, aby odpowiadać na zapotrzebowanie i oczekiwania Klientów. Tłumaczenia pisemne – zwykłe i przysięgłe – z mnóstwa dziedzin (od medycyny, po marketing aż do prawa czy biologii), we wszystkich językach europejskich, również azjatyckich i arabskich są powierzane odpowiednio dobranemu zespołowi lingwistów. Oferujemy również merytoryczną korektę tłumaczeń i redakcje językową.

Tłumaczenia pisemne wykonujemy w następujących dziedzinach:

  • Tłumaczenia dokumentacji, medyczne, farmaceutyczne, biologiczne, tłumaczenia książek, artykułów z zakresu nauk humanistycznych,
  • Tłumaczenia techniczne: IT i multimedia, motoryzacyjne i z zakresu szeroko rozumianego przemysłu, technika i technologia, z zakresu nauk ścisłych,
  • Tłumaczenia prawnicze, finansowe i ekonomiczne,
  • Tłumaczenia marketingowe i PRowe.

W jaki sposób realizujemy tłumaczenia pisemne?

Od naszych tłumaczy wymagamy specjalizacji, która pozwoli im nie tylko tłumaczyć jedynie język, ale również być fachowcem z danego kraju czy regionu. Wymagania, jakie kierujemy do kierowników projektów to sprawne zarządzanie zespołem i jego pracą. Te dwie kwestie sprawiają, że w Lingua Lab tłumaczenia pisemne są profesjonalne i szybkie.

Jeśli chciałbyś przetłumaczyć tekst – bez względu na jego długość, rodzaj, pochodzenie, język, formę – napisz do nas! Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i powierz tekst, a my bazując na doświadczeniu, wartościach i wiedzy przełożymy go na każdy potrzebny język. Pamiętaj, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wycena nadesłanego tekstu jest niezobowiązująca i bezpłatna, – dlatego nie czekaj i pozwól nam zostać Twoim specjalistą w tłumaczeniu tekstów! Zapraszamy!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Usługi pocztowe
ZAMÓW
KURIERA
Kurier odbierze paczkę ze wskazanego adresu
Wybierz kuriera
Wybierz najtańszego kuriera i wyślij paczkę
Przesyłki paletowe
Szybki odbiór przesyłek paletowych

Duże gabaryty

Nadaj zamów transport dużych gabarytów
1
0
Would love your thoughts, please comment.x